Zumba treniruočių privalumai

Categories Zumba

Zumba, tai smagios aerobikos treniruotės, kurių metu derinami šokio ir sporto judesiai. Paprastai, tokių treniruočių metu skamba energinga Latino muzika,o skambant muzikai, judama Salsa ir Latino žingsneliais. Tai smagi alternatyva įprastiems šokiams, be to, puiki ir smagi treniruotė, pareikalaujanti nemažai ištvermės. Zumba treniruotės iš tiesų visai neprimena įprastinių treniruočių, tai lyg linksmas šokių vakarėlis, kuomet susirenka gerų draugų kompanija. Skamba greita bei linksma muzika, kurią vos išgirdus norisi šokti. Zumba treniruotės vyksta grupėse, todėl tikrai nebūna nuobodu, o prie viso to, dar galima susirasti ir naujų draugų bei paįvairinti įprastines treniruotes. Zumba treniruotės turi begalę privalumų, apie kuriuos tiesiog būtina sužinoti:

  • Treniruotės metu sudeginama daug kalorijų. Įprastinės treniruotės metu, galima sudeginti maždaug 600-1000 kalorijų! Panašu, jog tai viena efektyviausių treniruočių. Tai gana intensyvi treniruotė, muzikos tempas greitas, todėl ir žingsneliai gana greiti ir intensyvūs. Treniruotėje akcentuojama energija, o atiduodant daug energijos, dega ir riebaliukai.
  • Viso kūno treniruotė. Galima sakyti jog Zumba tai ir šokių ir Fitneso treniruotė, įdarbinanti visą kūną. Treniruotės metu dirba beveik visi raumenys, atliekami įvairūs judesiai ir žingsneliai, išjudinantys ir apšildantys visą kūną. Kitą dieną po treniruotės, jaučiamas malonus raumenų tempimas, įrodantis, jog treniruotė buvo efektyvi. Net ir pradedantieji, dar tik besimokydami žingsnelių, treniruotės efektyvumą tikrai pajaučia.
  • Gerinama koordinacija. Užsiimant tokiomis treniruotėmis, neabejotinai gerinama koordinacija, kuri labai svarbi senstant.
  • Gerinama nuotaika. Tai puiki treniruotė, norintiems pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir streso. Kūną išjudinantys judesiai, leidžia užsimiršti ir įsijausti tik į muzikos ritmą ir žingsnelius. Apskritai, greiti muzikos ritmai neleidžia pasiduoti stresui ir blogoms mintims, todėl Zumbos treniruotėse karaliauja gera nuotaika ir pozityvumas.
  • Tinka visiems. Šio tipo treniruotės yra vienos populiariausių, todėl jas renkasi daugelis. Treniruotes veda savo sritį išmanantys profesionalai, padedantys į treniruotes įsijungti įvairaus amžiaus žmones. Zumbos rūšių yra įvairių, yra treniruotės, skirtos vyresniems, taip pat, treniruotės skirtos vaikams ir netgi Zumba treniruotės vandenyje. Žingsneliai nėra sudėtingi, todėl jau po kelėto pamokų, galima drąsiai įsijungti į šokančiųjų būrį.
  • Naujos pažintys. Kadangi tai grupinės treniruotės, į jas susirenka daugybė įvairių žmonių. Žmonės paprastai būna linksmi ir gerai nusiteikę, bei noriai užmezga naujas pažintis, todėl norint suaktyvinti savo socialinį gyvenimą, drąsiai galima rinktis šias treniruotes.
  • Didėja pasitikėjimas savimi. Treniruočių metu išmokstama naujų žingsnelių, kurie lavina lankstumą, taip pat sudeginama daug kalorijų, o to pasakoje dailėja kūno linijos. Taigi, reguliarios treniruotės sustiprina ir padailina kūną, bei padidina pasitikėjimą savimi, nes apie gražų kūną svajoja ne vienas.
  • Įdomios treniruotės. Čia nuolat skamba linksma ir greita muzika, todėl reikia atlikti gana greitus, tačiau smagius žingsnelius. Kai kurie žingsneliai kartojasi, kai kurie tobulinami ir keičiami, stengiamasi, jog nebūtų monotonijos. Dėl šios priežasties treniruotės nebūna nuobodžios ir laikas jose praskrieja labai greitai.

Renkantis treniruotę ar kitą sporto šaką, nuolat ieškome privalumų, kuriuos suteiktų vienas ar kitas užsiėmimas. Pamačius kokius puikius dalykus siūlo Zumba treniruotės, kyla noras jas išbandyti. Treniruočių kaina tikrai nėra didelė, todėl prieinama daugeliui žmonių. Tam, kad būtų galima lankyti Zumba treniruotes tikrai nereikės skolintis iš draugų, artimųjų ar greitųjų paskolų bendrovių. Be to, siekiant pritraukti kuo daugiau entuziastų, skelbiamos įvairios nuolaidos, kurios leidžia treniruotėmis mėgautis dar pigiau. Dėl visų šių privalumų, tiesiog būtina išbandyti energingąsias Zumba treniruotes ir mėgautis naujais įspūdžiais.